G125-FC12005L0-0150F Harwin
  • Available: 11
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about G125-FC12005L0-0150F Harwin
    G125-FC12005L0-0150F Harwin
    G125-FC12005L0-0150F is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-FC12005L0-0150F is described as 1.25MM F/F 20POS 26AWG 150MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"