G125-3243496M1 Harwin
  • More about G125-3243496M1 Harwin
    G125-3243496M1 Harwin
    G125-3243496M1 is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. G125-3243496M1 is described as CONN PLUG 1.25MM 34POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE