G125-224129600 Harwin
  • More about G125-224129600 Harwin
    G125-224129600 Harwin
    G125-224129600 is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. G125-224129600 is described as CONN RCPT 1.25MM 12POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM