G125-2042096L0 Harwin
  • Available: 451
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about G125-2042096L0 Harwin
    G125-2042096L0 Harwin
    G125-2042096L0 is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. G125-2042096L0 is described as 1.25MM F HSG 2X10 POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED