G125-2041696L0 Harwin
  • Available: 587
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about G125-2041696L0 Harwin
    G125-2041696L0 Harwin
    G125-2041696L0 is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. G125-2041696L0 is described as 1.25MM F HSG 2X8 POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE