71L30-03-1-12N-F Grayhill
  • Part Number: 71L30-03-1-12N-F
  • Manufacturer Name: Grayhill
  • Description: SW KEY 12POS SP12T 250MA 115V
  • Category: Keylock Switches
  • Status:
  • More about 71L30-03-1-12N-F Grayhill
    71L30-03-1-12N-F Grayhill
    71L30-03-1-12N-F is manufactured by Grayhill and is categorized in the Keylock Switches category. 71L30-03-1-12N-F is described as SW KEY 12POS SP12T 250MA 115V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.