71J36-02-1-10S-C Grayhill
  • Part Number: 71J36-02-1-10S-C
  • Manufacturer Name: Grayhill
  • Description: SW KEY 10POS SP10T 250MA 115V
  • Category: Keylock Switches
  • Status:
  • More about 71J36-02-1-10S-C Grayhill
    71J36-02-1-10S-C Grayhill
    71J36-02-1-10S-C is manufactured by Grayhill and is categorized in the Keylock Switches category. 71J36-02-1-10S-C is described as SW KEY 10POS SP10T 250MA 115V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Grayhill
    ---> Keylock Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Keylock Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK