58J9P36-01-2-02N Grayhill
  • Part Number: 58J9P36-01-2-02N
  • Manufacturer Name: Grayhill
  • Description: SWITCH KEY 2POS DPDT 200MA 115V
  • Category: Keylock Switches
  • Status:
  • More about 58J9P36-01-2-02N Grayhill
    58J9P36-01-2-02N Grayhill
    58J9P36-01-2-02N is manufactured by Grayhill and is categorized in the Keylock Switches category. 58J9P36-01-2-02N is described as SWITCH KEY 2POS DPDT 200MA 115V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ