58J9P36-01-1-10S-C Grayhill
  • Part Number: 58J9P36-01-1-10S-C
  • Manufacturer Name: Grayhill
  • Description: SW KEY 10POS SP10T 200MA 115V
  • Category: Keylock Switches
  • Status:
  • More about 58J9P36-01-1-10S-C Grayhill
    58J9P36-01-1-10S-C Grayhill
    58J9P36-01-1-10S-C is manufactured by Grayhill and is categorized in the Keylock Switches category. 58J9P36-01-1-10S-C is described as SW KEY 10POS SP10T 200MA 115V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"