58J9P36-01-1-10N-C Grayhill
  • Part Number: 58J9P36-01-1-10N-C
  • Manufacturer Name: Grayhill
  • Description: SW KEY 10POS SP10T 200MA 115V
  • Category: Keylock Switches
  • Status:
  • More about 58J9P36-01-1-10N-C Grayhill
    58J9P36-01-1-10N-C Grayhill
    58J9P36-01-1-10N-C is manufactured by Grayhill and is categorized in the Keylock Switches category. 58J9P36-01-1-10N-C is described as SW KEY 10POS SP10T 200MA 115V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Grayhill
    ---> Keylock Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Keylock Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"