58J9A36-01-1-10S-C Grayhill
  • Part Number: 58J9A36-01-1-10S-C
  • Manufacturer Name: Grayhill
  • Description: SW KEY 10POS SP10T 200MA 115V
  • Category: Keylock Switches
  • Status:
  • More about 58J9A36-01-1-10S-C Grayhill
    58J9A36-01-1-10S-C Grayhill
    58J9A36-01-1-10S-C is manufactured by Grayhill and is categorized in the Keylock Switches category. 58J9A36-01-1-10S-C is described as SW KEY 10POS SP10T 200MA 115V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE