58J9A36-01-1-07N Grayhill
  • Part Number: 58J9A36-01-1-07N
  • Manufacturer Name: Grayhill
  • Description: SWITCH KEY 7POS SP7T 200MA 115V
  • Category: Keylock Switches
  • Status:
  • More about 58J9A36-01-1-07N Grayhill
    58J9A36-01-1-07N Grayhill
    58J9A36-01-1-07N is manufactured by Grayhill and is categorized in the Keylock Switches category. 58J9A36-01-1-07N is described as SWITCH KEY 7POS SP7T 200MA 115V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Grayhill
    ---> Keylock Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Keylock Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM