58J8P36-01-1-10S-F Grayhill
  • Part Number: 58J8P36-01-1-10S-F
  • Manufacturer Name: Grayhill
  • Description: SW KEY 10POS SP10T 200MA 115V
  • Category: Keylock Switches
  • Status:
  • More about 58J8P36-01-1-10S-F Grayhill
    58J8P36-01-1-10S-F Grayhill
    58J8P36-01-1-10S-F is manufactured by Grayhill and is categorized in the Keylock Switches category. 58J8P36-01-1-10S-F is described as SW KEY 10POS SP10T 200MA 115V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.