58J8P36-01-1-10N-F Grayhill
  • Part Number: 58J8P36-01-1-10N-F
  • Manufacturer Name: Grayhill
  • Description: SW KEY 10POS SP10T 200MA 115V
  • Category: Keylock Switches
  • Status:
  • More about 58J8P36-01-1-10N-F Grayhill
    58J8P36-01-1-10N-F Grayhill
    58J8P36-01-1-10N-F is manufactured by Grayhill and is categorized in the Keylock Switches category. 58J8P36-01-1-10N-F is described as SW KEY 10POS SP10T 200MA 115V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X