58J8A45-01-2-02N Grayhill
  • Part Number: 58J8A45-01-2-02N
  • Manufacturer Name: Grayhill
  • Description: SWITCH KEY 2POS DPDT 200MA 115V
  • Category: Keylock Switches
  • Status:
  • More about 58J8A45-01-2-02N Grayhill
    58J8A45-01-2-02N Grayhill
    58J8A45-01-2-02N is manufactured by Grayhill and is categorized in the Keylock Switches category. 58J8A45-01-2-02N is described as SWITCH KEY 2POS DPDT 200MA 115V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN