58J4P45-01-2-04N Grayhill
  • Part Number: 58J4P45-01-2-04N
  • Manufacturer Name: Grayhill
  • Description: SWITCH KEY 4POS DP4T 200MA 115V
  • Category: Keylock Switches
  • Status:
  • More about 58J4P45-01-2-04N Grayhill
    58J4P45-01-2-04N Grayhill
    58J4P45-01-2-04N is manufactured by Grayhill and is categorized in the Keylock Switches category. 58J4P45-01-2-04N is described as SWITCH KEY 4POS DP4T 200MA 115V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE