58J4A45-01-2-02N Grayhill
  • Part Number: 58J4A45-01-2-02N
  • Manufacturer Name: Grayhill
  • Description: SWITCH KEY 2POS DPDT 200MA 115V
  • Category: Keylock Switches
  • Status:
  • More about 58J4A45-01-2-02N Grayhill
    58J4A45-01-2-02N Grayhill
    58J4A45-01-2-02N is manufactured by Grayhill and is categorized in the Keylock Switches category. 58J4A45-01-2-02N is described as SWITCH KEY 2POS DPDT 200MA 115V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Grayhill
    ---> Keylock Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Keylock Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Dfrobot
  • Description
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W