GHXS010A060S-D1 Global Power Tech
  • More about GHXS010A060S-D1 Global Power Tech
    GHXS010A060S-D1 is manufactured by Global Power Tech and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. GHXS010A060S-D1 is described as MOD SBD BRIDGE 600V 10A SOT227. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Global Power Tech
    ---> Bridge Rectifier Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Bridge Rectifier Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY CHARGER
    View
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V