GDP60P120B Global Power Tech
  • More about GDP60P120B Global Power Tech
    GDP60P120B Global Power Tech
    GDP60P120B is manufactured by Global Power Tech and is categorized in the Zener Single Diodes category. GDP60P120B is described as DIODE SCHOTT 1.2KV 60A TO247-2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Global Power Tech
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY INSULATOR
    View
    Memory Protection Devices
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB