MUR5005R GeneSiC Semi
  • More about MUR5005R GeneSiC Semi
    MUR5005R GeneSiC Semi
    MUR5005R is manufactured by GeneSiC Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. MUR5005R is described as DIODE GEN PURP REV 50V 50A DO5. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by GeneSiC Semi
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM