MBRH24030 GeneSiC Semi
  • More about MBRH24030 GeneSiC Semi
    MBRH24030 GeneSiC Semi
    MBRH24030 is manufactured by GeneSiC Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. MBRH24030 is described as DIODE SCHOTTKY 30V 240A D67. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"