MBRH24020R GeneSiC Semi
  • More about MBRH24020R GeneSiC Semi
    MBRH24020R GeneSiC Semi
    MBRH24020R is manufactured by GeneSiC Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. MBRH24020R is described as DIODE SCHOTTKY 20V 240A D67. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE