MBRH15045RL GeneSiC Semi
  • More about MBRH15045RL GeneSiC Semi
    MBRH15045RL GeneSiC Semi
    MBRH15045RL is manufactured by GeneSiC Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. MBRH15045RL is described as DIODE MODULE 45V 150A D-67. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F