MBRH15035RL GeneSiC Semi
  • More about MBRH15035RL GeneSiC Semi
    MBRH15035RL GeneSiC Semi
    MBRH15035RL is manufactured by GeneSiC Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. MBRH15035RL is described as DIODE MODULE 35V 150A D-67. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"