MBRH15030L GeneSiC Semi
  • More about MBRH15030L GeneSiC Semi
    MBRH15030L GeneSiC Semi
    MBRH15030L is manufactured by GeneSiC Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. MBRH15030L is described as DIODE MODULE 30V 150A D-67. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F