MBRH12080 GeneSiC Semi
  • More about MBRH12080 GeneSiC Semi
    MBRH12080 GeneSiC Semi
    MBRH12080 is manufactured by GeneSiC Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. MBRH12080 is described as DIODE MODULE 80V 120A D-67. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM