MBRH12035 GeneSiC Semi
  • More about MBRH12035 GeneSiC Semi
    MBRH12035 GeneSiC Semi
    MBRH12035 is manufactured by GeneSiC Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. MBRH12035 is described as DIODE MODULE 35V 120A D-67. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK