GBPC50005T GeneSiC Semi
  • More about GBPC50005T GeneSiC Semi
    GBPC50005T GeneSiC Semi
    GBPC50005T is manufactured by GeneSiC Semi and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. GBPC50005T is described as DIODE BRIDGE 50V 50A GBPC-T/W. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by GeneSiC Semi
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE