GA01PNS150-220 GeneSiC Semi
  • More about GA01PNS150-220 GeneSiC Semi
    GA01PNS150-220 GeneSiC Semi
    GA01PNS150-220 is manufactured by GeneSiC Semi and is categorized in the RF / Pin Diodes category. GA01PNS150-220 is described as DIODE SILICON CARBIDE 15KV 1A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by GeneSiC Semi
    ---> RF / Pin Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  RF / Pin Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 5X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 2.5X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE NAR 3X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 3.5X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 4LX.075"SW NAT
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
    Vector
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Vector
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM