FR85GR05 GeneSiC Semi
  • More about FR85GR05 GeneSiC Semi
    FR85GR05 GeneSiC Semi
    FR85GR05 is manufactured by GeneSiC Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. FR85GR05 is described as DIODE GEN PURP REV 400V 85A DO5. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F