FR70KR05 GeneSiC Semi
  • More about FR70KR05 GeneSiC Semi
    FR70KR05 GeneSiC Semi
    FR70KR05 is manufactured by GeneSiC Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. FR70KR05 is described as DIODE GEN PURP REV 800V 70A DO5. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"