FR70DR02 GeneSiC Semi
  • More about FR70DR02 GeneSiC Semi
    FR70DR02 GeneSiC Semi
    FR70DR02 is manufactured by GeneSiC Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. FR70DR02 is described as DIODE GEN PURP REV 200V 70A DO5. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK