FR40MR05 GeneSiC Semi
  • More about FR40MR05 GeneSiC Semi
    FR40MR05 GeneSiC Semi
    FR40MR05 is manufactured by GeneSiC Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. FR40MR05 is described as DIODE GEN PURP REV 1KV 40A DO5. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by GeneSiC Semi
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM