FR30BR02 GeneSiC Semi
  • More about FR30BR02 GeneSiC Semi
    FR30BR02 GeneSiC Semi
    FR30BR02 is manufactured by GeneSiC Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. FR30BR02 is described as DIODE GEN PURP REV 100V 30A DO5. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by GeneSiC Semi
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"