FR20GR02 GeneSiC Semi
  • More about FR20GR02 GeneSiC Semi
    FR20GR02 GeneSiC Semi
    FR20GR02 is manufactured by GeneSiC Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. FR20GR02 is described as DIODE GEN PURP REV 400V 20A DO5. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by GeneSiC Semi
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL