FR16KR05 GeneSiC Semi
  • More about FR16KR05 GeneSiC Semi
    FR16KR05 GeneSiC Semi
    FR16KR05 is manufactured by GeneSiC Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. FR16KR05 is described as DIODE GEN PURP REV 800V 16A DO4. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"