FR16DR05 GeneSiC Semi
  • More about FR16DR05 GeneSiC Semi
    FR16DR05 GeneSiC Semi
    FR16DR05 is manufactured by GeneSiC Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. FR16DR05 is described as DIODE GEN PURP REV 200V 16A DO4. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK