FR12KR05 GeneSiC Semi
  • More about FR12KR05 GeneSiC Semi
    FR12KR05 GeneSiC Semi
    FR12KR05 is manufactured by GeneSiC Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. FR12KR05 is described as DIODE GEN PURP REV 800V 12A DO4. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V