150KR20A GeneSiC Semi
  • More about 150KR20A GeneSiC Semi
    150KR20A GeneSiC Semi
    150KR20A is manufactured by GeneSiC Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. 150KR20A is described as DIODE GEN REV 200V 150A DO205AA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by GeneSiC Semi
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM