MCRA022AFU GE Industrial
  • Part Number: MCRA022AFU
  • Manufacturer Name: GE Industrial
  • Description: MINI CONTROL RELAY 2NO/2NC 380V AC COILQC TERM
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about MCRA022AFU GE Industrial
    MCRA022AFU GE Industrial
    MCRA022AFU is manufactured by GE Industrial and is categorized in the Contactors category. MCRA022AFU is described as MINI CONTROL RELAY 2NO/2NC 380V AC COILQC TERM. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by GE Industrial
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ