QBVW025A0B641Z GE Critical Power
  • More about QBVW025A0B641Z GE Critical Power
    QBVW025A0B641Z is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. QBVW025A0B641Z is described as DC/DC CONVERTER 12V 25A 300W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.