QBDW033A0B41-PHZ GE Critical Power
  • More about QBDW033A0B41-PHZ GE Critical Power
    QBDW033A0B41-PHZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. QBDW033A0B41-PHZ is described as DC/DC CONVERTER 12V 33A 400W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.