QBDW025A0B41-HZ GE Critical Power
  • More about QBDW025A0B41-HZ GE Critical Power
    QBDW025A0B41-HZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. QBDW025A0B41-HZ is described as DC/DC CONVERTER 12V 25A 300W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.