PIM400K8Z GE Critical Power
  • More about PIM400K8Z GE Critical Power
    PIM400K8Z GE Critical Power
    PIM400K8Z is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. PIM400K8Z is described as CONVERTER DC/DC 3.3V 5A 400W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.