NSR060A0X43Z GE Critical Power
  • More about NSR060A0X43Z GE Critical Power
    NSR060A0X43Z GE Critical Power
    NSR060A0X43Z is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. NSR060A0X43Z is described as DC/DC CONVERT 0.6-5V 60A 300W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"