JRCW450U641Z GE Critical Power
  • More about JRCW450U641Z GE Critical Power
    JRCW450U641Z GE Critical Power
    JRCW450U641Z is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JRCW450U641Z is described as DC/DC CONVERTER 48V 450W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"