JRCW450R641-TZ GE Critical Power
  • More about JRCW450R641-TZ GE Critical Power
    JRCW450R641-TZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JRCW450R641-TZ is described as DC/DC CONVERTER 32V 14A 450W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"