JNW350R641-TZ GE Critical Power
  • More about JNW350R641-TZ GE Critical Power
    JNW350R641-TZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JNW350R641-TZ is described as CONVERTER DC/DC 28VDC 12.5A 350W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by GE Critical Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM