EVW020A0S6R041-HZ GE Critical Power
  • More about EVW020A0S6R041-HZ GE Critical Power
    EVW020A0S6R041-HZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. EVW020A0S6R041-HZ is described as DC/DC CONVERTER 6V 20A 120W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.