ESTW010A0A41-SZ GE Critical Power
  • More about ESTW010A0A41-SZ GE Critical Power
    ESTW010A0A41-SZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ESTW010A0A41-SZ is described as DC/DC CONVERTER 5V 10A 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"